Hmm, I'd say about $2.50 a week. Maybe $30 per 3 months. $30 will buy me 50 pounds of feed and 3 bags of pine. That's for one adult corn, one juvie corn, and 2 hatchlings that won't friggin eat consistently.. Lol dadgummit. I also take a few pinkies from each litter for the upcoming breeding season.