I order 500 a week for $20-. But I have to say...they are expensive. You also have multi vit. and calcium, greens and veggies. Plus you will also have to have a fairly large enclosure once they are an adult. They recommend a 4x2x2 for an adult.

I do commend you for looking into the price of it all prior to getting the animal. Far too many ppl do not take that into consideration. Good on you...