Quote Originally Posted by Deborah View Post
So you want something cheap to make something expensive but are not doing this for the money?

Make sense! Good luck with that, if you want to see a return that you can invest in future projects you need to change your thinking.

With a $180 "investment" you will lose money and not even break even. Basic housing, feeding, and cost of breeding will cost you more then what you will produce your first year, if you even produce anything.






Sent from my iPhone using Tapatalk
it does make perfect sense how am I going to pay for snakes food and other supplies if I don't have money if you can find me someone who will donate me the food and supplies then I will not sell the snakes I would gladly keep them. I have $400 dollars I just subtracted the money from racks, cages, supplies, and food. I did not ask this question to be insulted and to be told I am lying, so please don't do that just help me by answering my question.