I was thinking of raising rabbits for feeders but it's not worth it when I can get them for $8 a piece (2lbs). Also, I think I'd become more attached to the rabbits, and feel bad offing them.
They're super cute though.
Thanks. Yeah it is not cost effective if you just need a few, but this guy needs a lot of them.
Originally Posted by Crazymonkee
My rabbit would not like you lol
Ya got some cuties there!
Sent from my DROID RAZR using Tapatalk 4
Thanks, my youngest son has named all of them and claimed one as his own so she will be around for awhile.