Quote Originally Posted by Trackstrong83 View Post
That looks great!! Where did you get your tubs?
I got the tubs from Walmart. I think it was like $8 a tub. The board were 2'x8' which I cut into 4' high. I also took another one and cut them to 16" so I got like 5 boards out of one 2'x8'. The heat tape and thermostat was from the bean farm. Total amount was about $250 including the heat tape and thermostat (which was $100) it holds 7 bins. My next one is going to be for adults.