Quote Originally Posted by PorcelainxDoll View Post
Right now i only spend about $30 a month for Titan. Thats gonna change soon when i get my new lil one.
LOL


I assume you mean rodent purchases $0

Food and bedding is about $200 a month give or take $20 to keep my shed up and running