I breed my own feeders, and built my own enclosure for my bearded dragon... so it has been pretty cheap for me. I pay for a UVB bulb every 6 months ($40/yr) and greens ($2/week)... Then the cost of breeding feeders is a large can of whole oats every 2-3 months ($12/yr). Comes out to about $160 per year?
My BP will eat a rat per week, so figure he's takin down $156-170 per year? Not much difference.
I've never had a leo though, so I can't say... but I wouldn't want something so small that if I did happen to get it out and it got away from me my chances of finding it would be so slim.