Seems like no matter where I buy it from I'm not saving much money by breeding... Gonna go deal hunting on Sunday to all the tractor and farm supply stores in the area. I just need something that is a better deal than $6 per 2lbs! Other wise I may stop breeding all together. Only problem there is that I will then have to buy feeders from places I'm not crazy about, and that I don't really trust.