I sadly bought on impulse but I have enough time and money for each onehttp://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...d7c91f1dc2.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...967afeab04.jpg going to house in tubs, I think 6quart for now or just bump to 16 quart, its just diet I need to wrap my head around that and see what I need to out source for food. Any suggestions?